Твої програми підтримки в жовтні 2019!

01.10.2019

Розмісти замовлення в жовтні на :
30 ББ** одним замовленням та отримай в подарунок набір: Спрей для волосся Keratin Therapy + Набір сашетів Tea Tree (4 шт) + Набір сашетів DR C TUNA WHITENING (4 шт) + Сашет: Гель для обличчя і тіла Aloe + Набір сашетів засобів для ніг (4 шт)
АБО
60 ББ** одним замовленням та отримай в подарунок набір: Спрей для волосся Keratin Therapy + Набір сашетів Tea Tree (4 шт) + Набір сашетів DR C TUNA WHITENING (4 шт) + Сашет: Гель для обличчя і тіла Aloe + Набір сашетів засобів для ніг (4 шт) + Жіноча парфумована вода Motto
*Консультанти, учасники Програми «Красивий старт», можуть прийняти участь в цій програмі лише з 01 по 02 жовтня включно.
*З 03/10 в Програмі не приймають участь Консультанти, які йдуть по Програмі «Красивий старт».
**30/60 ББ повинні бути на 1-му кроці, без акційних балів. Під подарунком мається на увазі придбання товару за 1 грн. Пропозиція не накопичувальна: подарунок можна отримати лише 1 раз за період дії програми. Кількість товару обмежена і у випадку його закінчення Організатор має право замінити подарунки на інші товари.


Програма «Смак перемоги» діє в період з вересня по жовтень включно (з 01.09.2019  по 31.10.2019).
Збирай бали в кожному місяці, але не менше 10 балів в вересні та отримуй винагороду відповідно до виконаного рівня:
— 2 бали за Нового Консультанта, який виконав 1 крок Програми «Красивий старт».
— 1 бал за відновленого Консультанта, який був неактивним 1-5 місяців, і розмістив замовлення від 30 ББ (одним замовленням).
Подарунки:
1 Рівень: набір посуду для приготування з 12-ти предметів
2 Рівень: набір посуду для приготування з 12-ти предметів та електрочайник
3 Рівень: набір посуду для приготування з 12-ти предметів, електрочайник, термочашка, засіб для миття посуду Mr.Wipes та засіб для видалення жиру Mr.Wipes.

Комментариев нет

Обсуждение закрыто.